Hoşgeldiniz  

Çetin Ayvalık İlçe Ziyaretlerine Safranbolu ‘dan Başladı

Okan Küçük | 02 Aralık 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

          Karabük İl Tarım ve Orman Müdürü Çetin Ayvalık ilçe ziyaretlerine Safranbolu’dan başladı. Safranbolu İlçe Tarım Müdürü Mehmet Emre’den çalışmalar ile ilgili bilgi aldıktan sonra ilçe personeli ile bir süre sohbet etti. Daha sonra İl Tarım Müdürü Çetin Ayvalık ve Safranbolu İlçe Müdürü Mehmet Emre  genç çiftçilerden Gülhan Uyanık’ı Konarı köyünde ziyaret ettiler.

        2017 yılında İl Tarım Müdürlüğü Genç Çiftçi Projesinden faydalanarak örtüaltı üretimine başlayan Gülhan Uyanık yapılan ziyarette “Safranbolu iklimine uygun yaz ve kış sebzeleri yetiştirerek aile bütçeme ciddi katkılar sağlıyorum. Üretici olarak hem ilimiz hem de ülke ekonomisine ve üretimine katkı sağladığım için gururluyum. Bizlere bu imkanı tanıyan başta Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere tüm yetkililere çok teşekkür ediyorum” dedi.

     İl Tarım ve Orman Müdürü Çetin Ayvalık ise “Üretimine katlı sağlayan tüm çiftçilerimizin müdürlüğümüz olarak her daim yanındayız. Tarımsal destelerimiz ve eğitimlerimiz devam etmektedir. Ülke kalkınması için tarımsal güçlenmemiz çok önemlidir. Bizler kendi İllerimizde bu kalkınma için var gücümüzle çalışıyoruz ve çalışmaya da devam edeceğiz” dedi 

Karabük Belediye Başkanı Kim Olsun ?

Maç Öncesi Namaz Kılan Oyuncuya Sosyal Medyada Büyük İlgi

 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle