logo

Ceylan Ailesi’nden İftar ve Mevlid Programı

Eski Karabük Milletvekili ve birçok Bakanlık’ta Bakan Yardımcılığı tecrübesi bulunan yöremizin yetiştirdiği bir değer olan,icraatçı kimliğiyle bilinen Ak Parti Genel Merkez Dış İlişkiler Başkan Y. Görevinde bulunan Mehmet Ceylan ve ailesi  Safranbolu Gayza Köyü Sosyal Tesislerinde iftar programı düzenledi.

 İftar programına  Karabük Valisi Fuat Gürel, Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal – Niyazi Güneş, Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, Ak Parti İl Başkanı İsmail Altınöz, Ak Parti Karabük Kadınlar Kolu Başkanı Saime Öksüzoğlu, Ak Parti Merkez İlçe Başkanı Özkan Çetinkaya, Karabük İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, Safranbolu Kaymakamı Mehmet Türköz, Ak Parti Safranbolu İlçe Başkanı Mehmet Sarı, Ak Parti Safranbolu Kadınlar Kolu Başkanı Hülya Uluçay, daire müdürleri,  Gayza Köyü halkı ve basın mensupları katıldı.

Ak Parti Dış İlişkiler Başkan Y. ve yöremizin değerli ismi Mehmet Ceylan, iftar sonrası kısa bir selamlama konuşması yaptı.

Ceylan konuşmasında; “Bu akşam, bu mübarek günde iftar soframızı şenlendirdiğiniz için, iftarımıza icabet ettiğiniz için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Hepinizden Allah razı olsun. Bildiğiniz gibi 52 gün önce ahirete irtihal eden Hacı Zehra Ceylan annemin de ruhunu şad ettiniz. Cümle ölmüşlerimize de Cenab-ı Allah rahmet eylesin, makamlarını ali eylesin, makamlarını cennet eylesin inşallah

 Bugün iftar soframızı paylaştığınız için bizi ziyadesiyle sevindirdiniz. Allah sizlere  acı keder göstermesin inşallah. Cenab-ı Allah ülkemize, memleketimize dirlik düzenlik versin inşallah. Biraz sonra Camimize geçip müsait olanlarla akşam namazını kılacağız. Namazın ardından Rahmetli annem için ve tüm ölmüşlerimiz için Mevlid-i Şerif ve duamız olacak, icabet ederseniz sevinirim. Hepinizden tekraren Allah razı olsun inşallah.” dedi.

Geniş katılımlı iftar programı sonrası Mehmet Ceylan’ın  17 Şubat 2022’de Hakka yürüyen anneleri Hacı  Zehra Ceylan’ın ruhuna ithafen  Kuran-ı Kerim ve Mevlid-i Şerif okundu.

Etiketler: » » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ