Hoşgeldiniz  

CHP İşçinin Yanında…

Okan Küçük | 12 Temmuz 2013 | Genel, Güncel, Okan Küçük, Yorum - Haber A- A+

Bunu Paylaş

      CHP İl ve Merkez İlçe Yönetimi;  Karabük’te  siyasi partiler arasında son günlerde Karabük’te en önemli gündem maddesi olan Ankara’da tedavi gören işçilere yönelik yaptıkları çalışmalarla  Karabük’ün işçilerine sahip çıkma reaksiyonu gösteren tek parti oldu. Şu ana kadar Ak Parti ve MHP Karabük yöneticilerinden konu ile ilgili  tek bir açıklama gelmemesi Karabük’te özellikle ilgili işçiler ve onların aileleri başta olmak üzere tepki çekmeye devam ediyor.

*

Bu nokta da Ankara’ya Mesleki Hastalıklar Hastanesi’ne giderek işçileri orada da ziyaret eden CHP Karabük İl Başkanı Bayram Karadağ,  CHP Karabük Merkez İlçe Başkanı Serkan Adabaş ve yönetimindeki CHP’liler   işçilere sahip çıkma noktasında son olarak  CHP Ankara Milletvekili İzzet Çetin’i ; Karabük’e getirerek Marzınc A.Ş. önünde bir basın açıklaması yaptılar.

*

Basın açıklamasına ilgili firma işçilerinden 6-7 işçi de katıldı. Çetin; yaptığı açıklama da  Karabük’ün daha fazla kirliliğe ihtiyacı yoktu, dedi.

*

Karabüklü bir GAZETECİ olarak, CHP Karabük İl ve Merkez İlçe Başkanı başta olmak üzere ve  Sayın Çetin’e de işçileri yanlız bırakmadıkları ve sahip çıktıkları için tebrik ederiz.

*

Bakalım Ak Parti ve MHP Karabük yöneticilerindeki sessizlik daha ne kadar sürecek. Karabük için ayrıca merak konusu olmaya devam ediyor.

*

İşte ilgili video.

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle