Hoşgeldiniz  

CHP Milletvekili A.Adayı Karaoğlu,“HES” Dayanışmasına Destek Verdi

Okan Küçük | 13 Mayıs 2018 | Genel A- A+

27.Dönem Cumhuriyet Halk Partisi Karabük Milletvekili Aday Adayı Sedat Karaoğlu, Yenice’de gerçekleştirdiği bir takım ziyarette, “YENİCE ŞEKER KANYONU’NDA HES’e HAYIR” platformuna destek vererek, alınan bu yanlış kararın iptali için, doğanın katledilmesine izin vermemek için elimizden geleni yapacağız” dedi.

              Şeker Kanyonunda yapılması planlanan Hidroelektrik Santral (HES) ile ilgili, Yenice Platformu ve TEMA Vakfı Karabük İl Temsilciliği tarafından bilgilendirme toplantısı düzenlendi. Büyük katılım sağlanan toplantıya giderek mücadeleye destek olan Karabük Milletvekili Aday Adayı Sedat Karaoğlu, “Mücadelemizde, inancımızda bitmeyecek, ta ki derelerimiz özgür akana kadar.

           Zafer mutlaka inananlarındır.” Dedi. Yenice ziyareti sırasında Cumhuriyet Halk Partisi İlçe başkanlığını da ziyaret eden Karaoğlu, partililer ile istişarelerde bulundu. Karabük’ün ve Yenice’nin daha yaşanılabilir hale gelmesi için yola çıktığını dile getiren Karaoğlu’na partililer ve Yeniceliler büyük ilgi gösterdi.

          İlk günden bugüne Yenice’de kurulması planlanan HES kararına karşı çıkan Karaoğlu, “kararın iptali için ne gerekiyorsa yapacağız.” Diye konuştu.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Kaymakam Demirel’den Anneler Günü Mesajı

Motor Tutkunlarına ‘Güvenli Sürüş’ Eğitimi

,https://www.karabukajans78.com/necdet-aksoyun-ihrac-karari-iade-edildi/

Vali Çeber’den Dereceye Giren Öğrencilere Ziyaret

Serdar Dereli, Anneler Gününü Kutladı.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle