Hoşgeldiniz  

CHP’de İnce yumruklar…

Okan Küçük | 08 Temmuz 2018 | Genel, Güncel, Siyaset A- A+

Bunu Paylaş

 

                     CHP Karabük Milletvekili Dr. Hüseyin Avni Aksoy ile birlikte Eskipazar’da Teşekkür ziyaretinde bulunan İl Başkanı Abdullah Çakır, CHP’nin Eskipazar İlçe Başkanı Hüseyin Şahin ile kavga ettikleri öğrenildi.

         CHP Milletvekili Aksoy’un 24 Haziran seçimleri sonrası milletvekili seçilmesinin ardından yaptığı teşekkür ziyaretleri içinde Eskipazar’a yanında bulunan CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, Eskipazar İlçe Başkanı Hüseyin Şahin ile birlikte Teşekkür ziyaretlerinde bulundular.

                  

       İNCEYİ ELEŞTİRİYOR DİYE KAVGA MI ÇIKTI ? 

    İddiaya  ve Eskipazarlı kaynaklardan alınan bilgiye göre  olay şöyle gelişti. Ziyaret sonrasında yemek için gittikleri Restaurantta CHP İl Başkanı Abdullah Çakır, CHP İlçe Başkanı Hüseyin Şahin’e “özel hesaplarında Muharrem İnceye karşı paylaşımlarda bulunuyorsun bunu kaldır” diye yüksek sesle orada bulunanların içinde bağırıyor,ilçe başkanı Şahin ise buna  “İnce seçimler öncesi ben kesinlikle artık Kılıçdaroğlu’nun karşısına aday olmam dedi ve seçim sonrası da bu söyleminden vazgeçerek adeta partiyi kurultaya götürme çabaları içinde olduğunu söyleyerek ayrıca 24 haziran gecesi neden açıklama yapmadığını söyledim bunun içinde oradan tepkimi verdim” diyor.

    İL BAŞKANI  ARKADAN MI SALDIRDI ?

            İl Başkanı  kızgınlıkla  restaurant’ta “hemen partinin hesaplarını getir”  diyor , Eskipazar İlçe Başkanı ise ” başkan burayla parti 100 metre aralıklı gider orada bakarsınız neden bu şiddet, üstelik siz bana sadece 4 bin tl para gönderdiniz,  ben ilçeye buzdolabı,çay makinası vb giderler içinde bin tl harcadım bayramda ,iftarda ilçe merkezi ve köylerini 1.5. ay kendi arabamla gezdim üstelik sizi burada 2 defa birinde 60 kişi birinde ise 65 kişi olmak üzere ağırlayarak lokantada yemek söyledim bırakın bu parayı ben kendi cebimde 15 bin TL’ye yakın para harcadım” diyor orada konuşma bu şekilde bitiyor.

              Gelen heyet İlçe başkanlığına çay içmeye davet ediliyor , başkanlıkta odaya buyur ettikten hemen sonra il başkanı Abdullah Çakır, İlçe Başkanının arkasından 3 defa yumruk atıyor,   ilçe başkanı   başkan ne yapıyorsun diyor ve  o da  yumruklara karşılık veriyor ve  daha sonra araya girenler  bu 2 CHP’li başkanı ayırıyor.   

      CHP MİLLETVEKİLİ BU OLANLARA NE DİYOR ?

 

             Eskipazar İlçe Başkanı  Konunu bu yukarıdaki anlatımla geliştiğine”Buna sayın milletvekilim ve orada bulunanlar şahittir. Ben bu karşılığı hak etmedim sosyal demokrasi olan bir partinin il başkanının ilçe başkanına yaptığı bu davranışı hazmedemedim çok sevdiğim partimden istifayı bile düşünüyorum.Genel merkez olayı duymuş bana istifa etme baskısı yapıyorlar.Benim nasıl çalıştığımı Tüm Eskipazar halkı biliyor ve benim partime gönül vermeyenler bile saygıyla karşılarlarken ve bana hürmet ederken kendi partimden bunu görmemi hazmedemiyorum.” diyor.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle