Hoşgeldiniz  

CHP’DE SEDAT KARAOĞLU HEYECANI ARTIYOR…

Okan Küçük | 15 Mayıs 2018 | Genel A- A+

   

            24 Haziran  Erken Genel Seçimleri öncesinde her partiden çeşitli Milletvekili Aday adayları müracaatlarını yaptılar ve şimdi onlar gibi Karabüklüler de kesinleşmiş listeyi bekliyorlar.

            Bu seçimler de sokakta hemen her partiden vatandaşların ortak görüşü listedeki isimlerin kimler olacağı noktasına kilitlenmiş vaziyette. Öyle ki beğenmediği, istemediği adaylar hangi partiden aday olursa , o partili vatandaşlar oylarını vermeyeceklerini ifade ediyorlar.

         Karabük CHP’de ciddi bir hareketlilik yaşanıyor bu anlamda. A.Adaylarından biri de Sedat Karaoğlu…

         Karaoğlu ismi, CHP’li vatandaşlar açısından bakıldığında sokaklar da ciddi bir rağbet görüyor, ilgi görüyor. Karabük CHP’de değişim ve başarının ismi olarak  görüldüğünü  gözlemlediğimiz Karaoğlu’nun CHP İl Binasındaki A.Adaylığı açıklamasında da bunu görmek  mümkündü zaten.

            Parti binasında gerçekten yoğun bir kalabalık vardı ve  benimle birlikte bir meslektaşım da CHP Mutfağından takip edebilmiştik adaylık açıklamasını salona anca açıklamadan sonra girebilmiştik yoğunluktan dolayı.

            Özetle CHP’de yeni yüz, değişimin yüzü olma noktasında Sayın Karaoğlu’na yoğun bir ilgi olduğu CHP tabanında heyecan yarattığı sokaklar da da rahatlıkla görünüyor.

           “Her şey Karabük’ü sevmekten ibaret” diye bir cümleyle bitirmişti Sayın Karaoğlu a.adaylığı konuşmasını… İşte Karabük’ü sevenleri de Karabüklüler  ve CHP’liler de seviyor, ilgi gösteriyor, heyecanlanıyor…

          Bunu Karaoğlu örneğinde Karabük yaşıyor… Ankara’nın Karabük’teki CHP’lilerin bu heyecanına katkı vermeleri , destek vermeleri sonucunda Karabük’teki siyasal aritmetiğin değişme ihtimali  de ilgili kesimlerce kesin olarak kabul ediliyor…

KARABÜKSPOR’U KİMLER BİTİRDİ ?

ERTUĞRUL; 2018 PROJELERİNİ ANLATTI.

NECDET AKSOY’UN İHRAÇ KARARI İADE EDİLDİ

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle