Hoşgeldiniz  

CHP’deki istifanın ardında ne var ?

Okan Küçük | 27 Mayıs 2016 | Genel, Güncel, haber, İletişim, Siyaset A- A+

     CHP Karabük  Merkez İlçe Başkanı ve yönetiminin görevlerinden istifa etti.
Gerekçe olarak  mevcut Merkez İlçe Başkanının partiye yeterli zaman ayıramadığı  ifade edildi. En kısa süre de CHP Karabük Merkez İlçe Kongresinin yapılacağı söylenenen açıklama sonrası kamuoyunda çeşitli söylentiler oluştu.

chpistifa

       Kamuoyunda bu istifa  içi boş açıklamalarla geçiştirilmiş durumda , neyin üzeri örtülmeye çalışıyor? Parti içinde bazı  parasal mevzular mı var ?  Mali konular kaynaklı sıkıntılar mı ortaya çıktı ? Uygunsuz ödemeler mi  yapıldı ? şeklinde sorular soruluyor.

   CHP’nin en büyük eleştiriyi sadece seçimden seçime yaptığı çalışmadan  dolayı aldığını ifade eden bazı CHP’liler, seçimden bugüne tek bir çalışma yapıldı mı ? Bakın şu an seçim yok, mevcut başkan ne  çalışma yapıyor ? Akşamları mahalle gezileri yapsa , hafta da bir kere 1-2 köy ziyareti yapsa insanların elini sıksa, hal hatır sorsa, zaten iktidar değiliz millet bir şey de talep etmeyecek yani gönülleri okşanacak bunu bile yapmayan bir başkan var , seçim olsa ne olur ? diyorlar.

   Yine kamuoyunun bir kısmı net bir şekilde Partinin iyi yönetilemediğini, sadece merkez ilçe başkanının değil 7 Haziran seçimleri öncesinde “CHP Karabük’te MHP’nin arkasında çıkarsa ben istifa ederim.” diyen mevcut il başkanınında  gecikmiş istifasını bir an evvel yapması gerektiğini ifade ediyorlar.

 

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle