Hoşgeldiniz  

Çocuklar ve Yetişkinler Doyasıya Eğleniyor

Okan Küçük | 20 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük’te her akşam farklı bir mahallede düzenlenen ramazan etkinliklerinde çocuklar kadar büyüklerde doyasıya eğleniyor. 

         Şenliklerin bu seferki adresi Belen Mahallesi oldu. Belen Mahallesi Sosyal Yaşam Merkezi önünde düzenlenen Geleneksel Ramazan Etkinliği’ne, çok sayıda çocuk ve aileleri katıldı.Karabük Belediyesi tarafından Belen Mahallesinde düzenlenen ramazan etkinlikleri gece geç saatlere kadar sürdü. 

          Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili, ramazanın, ibadetin, toplumsal dayanışmanın, paylaşmanın, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin en yoğun yaşandığı ay olduğunu belirterek, “On bir ayın sultanı mübarek ramazan ayı, kardeşliğin, birlik ve beraberliğin, paylaşmanın en yoğun yaşandığı ay. Ramazan Ayı’nın bir diğer vazgeçilmezi de ramazan eğlenceleri. Ramazan Ay’ı boyunca her mahallede yapacağımız etkinliklerle, hemşerilerimiz hem geçmiş ramazanları yâd edecek hem de eğlenecek” dedi. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Güneş:“Bu Şehrin Her Karışında İşçimizin Alın Teri Var”

Ramazan Eğlencesinde ‘Euroleague’ Heyecanı

Karabük’te Şampiyonluk Coşkusu

Devrilen Traktörün Sürücüsü Hayatını Kaybetti

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle