logo

“Çocuklara Eğlenceli Tatil Hediyesi”.

Vali Fuat Gürel’in eşi Özlem  Aras Gürel  Aile ve Sosyal Hizmetler İl müdürlüğü ile birlikte eğitim öğretim yılının ilk ara tatili dolayısıyla  “Çocuk Evlerinde” misafir edilen çocuklarımıza tatil hediyesi olarak Safranbolu gezisi düzenledi. ” 

Gezi öncesi çocuklarla kahvaltıda bir araya gelen Vali Fuat Gürel misafirleri ile yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.Kahvaltıya Aile sosyal polikalar il müdürü Abrurrahman Bilgiç’te eşlik etti.

Hazırlanan program dahilinde, Safranbolu ilçemizin tarihi ve turistik noktalarını ziyaret eden ve hoşça vakit geçiren çocukların mutluluğu yüzlerine yansıdı

Çocuklara verilen değerin çok önemli olduğu ifade eden Özlem Aras Gürel “Yaptığımız en ufak bir hareket onların benliklerinde kişiliklerinde ve hayatlarında önemli izler bırakabiliyor.  Çocukların sevgi ile büyütülmesi gelecekte ülkemizi yönetecek olan çocuklarımızın bulunduğumuz noktadan çok daha ileriye gitmesine neden olacaktır. Eğitim öğretim yılının birinci ara tatilinde çocuklarımızla birlikte olarak yoğun geçen yüzyüze eğitimin ardından yaşadıkları bölgenin kültürünü tarihi noktalarını birlikte ziyaret ederek eğlenceli aktivitelerin içinde olmalarını arzu ediyoruz.  Arkadaşları ile beraber olmaları bu aktiviteyi beraber gerçekleştirmeleri son derece önemli. Burada öğrendikleri, gördükleri herşeyi ileride hatırlayarak yüzlerinde mutlu bir gülümsenin nedeni olmak en büyük arzumuzdur dedi.

Çocuklar geçirilen hoş zamanı fotoğraf çektirerek ölümsüzleştirdiler.

Özlem Aras Gürel ara tatildede çocukları Keltepe kayak merkezine götürme sözü verdi.

Vali Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel Aile ve Sosyal Hizmetler İl müdürlüğü ile birlikte eğitim öğretim yılının ilk ara tatili dolayısıyla “Çocuk Evlerinde” misafir edilen çocuklarımıza tatil hediyesi olarak Safranbolu gezisi düzenledi. ”

Etiketler: » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ