Hoşgeldiniz  

Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş’den hayırlı olsun ziyareti

Okan Küçük | 14 Ağustos 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

                AK Parti Karabük Milletvekilleri Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ni ziyaret ederek bilgi alış verişinde bulundular. 
        Karabük’te geçtiğimiz günlerde açılan Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne AK Parti Karabük Milletvekilleri Cumhur Ünal ve Niyazi Güneş hayırlı olsun ziyareti yaptılar. Tanışma, güç, birlik ve beraberlik oluşturma amacıyla kurulan derneği ziyaret eden milletvekilleri ilçenin sorunlarının çözümü konusunda talepleri dinleyerek, ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler. Derneklerin insanların birlik ve beraberliğinin sağlanmasından katkıda bulunduğunu da hatırlatan vekiller yeni kurulan yardımlaşma derneğinin hayırlı olmasını dilediler. 
Ayrıca AK Parti Karabük Milletvekili Niyazi Güneş, Yeniceliler Eğitim Kültür ve Yardımlaşma Derneği’ne üyelik işlemlerini gerçekleştirdi. 

Anketler

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle