Hoşgeldiniz  

Cumhur Ünal Yenice’de Seçim Çalışması Yaptı

Okan Küçük | 04 Haziran 2018 | Genel A- A+

AK Parti’den Karabük Milletvekili adayı olan Cumhur Ünal , 24 Haziran’da yapılacak Cumhurbaşkanı ve 27. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Yenice’de seçim çalışması yaptı. 

     AK Parti Karabük Milletvekili adayı Ünal , seçim çalışmalarını Yenice’de köy ziyaretleri yaparak sürdürdü.Cumhur Ünal, seçim çalışmaları kapsamında Şirinköy, Cihanbey, Değirmenyanı köyü, Karşıyaka Mahallesi ve Yamaç Köyü’nde seçim çalışması yaparak vatandaşlardan destek istedi. AK Parti Karabük Milletvekili adayı Cumhur Ünal, “24 Haziran cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimlerinde halkımızın desteğiyle Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde Türkiye 2023 hedeflerine ulaşacağız”dedi. 

     AK Parti Karabük Milletvekili adayı Cumhur Ünal’a Yenice köyleri gezisinde AK Parti Yenice İlçe Başkanı Yılmaz Kırık ve yönetim kurulu eşlik etti. 

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

AK Parti Milletvekili Adayları İftarda Bir Araya Geldi

MÜSİAD’dan İftar Yemeği

Belediye Başkanı Vergili: “Tercih Yenice’nindir”

CHP’li Vekil Adayları Yenice Esnafı İle Buluştu

Etiketler:

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle