logo

Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Safranbolu’da bulunan Anadolu Liseleri ve İmam Hatip Liselerinin Müdürleri ile bir araya geldi.

Safranbolu Sunal Tülbentçi Öğretmenevinde gerçekleştirilen ve Şube Müdürü Enver Ayata’nın da katıldığı toplantıda okullarda yürütülmekte olan eğitim öğretim çalışmalarının yanı sıra YKS ile ilgili yapılan çalışmalar değerlendirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş toplantının açılışında yaptığı konuşmada, Safranbolu olarak gerek LGS’de gerekse YKS’de başarılı bir konumda bulunduklarını fakat her zaman daha iyiyi hedeflemek ve mevcut durumu geliştirmek zorunda olduklarını, başarının ancak bu şekilde kalıcı olabileceğini ifade etti. Bu süreçte İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak lise son sınıf öğrencilerinin tamamı ile “Motivasyon Buluşmaları” düzenlediklerini hatırlatarak özellikle YKS’ye girecek olan öğrencilere hem moral motivasyon hem de geleceğin mesleklerine yönlendirme açısından rehberlik etmenin önemine vurgu yaptı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş konuşmasının sonunda okulların başarısında yöneticisinden öğretmenine, öğrencisinden velisine kadar emeği bulunan herkese teşekkür etti.

       Toplantı, ortaöğretim kurumlarında başarıyı artırmaya ve YKS’ye yönelik yapılabilecek çalışmalarla ilgili okul müdürlerinin görüş ve önerilerini paylaştığı değerlendirme ve müzakere bölümü ile sona erdi. 

Safranbolu İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Gümüş, Safranbolu’da bulunan Anadolu Liseleri ve İmam Hatip Liselerinin Müdürleri ile bir araya geldi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ