Hoşgeldiniz  

Demir Çelik Anadolu Lisesi’nde geleneksel pilav günü

Okan Küçük | 28 Nisan 2019 | Genel A- A+

            Karabük Demir Çelik Anadolu Lisesi’nin kuruluşunun 65. Yılı dolayısı ile geleneksel pilav günü etkinliği düzenlendi. 
Türkiye’nin en eski ve en köklü sayılı liseleri arasında yer alan Karabük Demir Çelik Anadolu Lisesi’nde mezunlar için geleneksel hale getirilen ve her beş yıl da bir düzenlenen geleneksel pilav günü etkinliği okul bahçesinde yapıldı.

      65. Geleneksel Pilav Gününe liseden mezun olan KARDEMİR Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç, İş adamı Şefik Dizdar, Karabük eski milletvekilleri, kurum müdürleri, gazeteciler, okulun 65 yıllık mezunları, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Etkinlik kapsamında bir araya gelen mezunlar yıllar sonra birbirleri ile hasret giderdi 
Mezunlar tarafından Demir Çelik Lisesi marşı söylenirken, öğrenciler tarafından dans gösterileri sergilendi. Etkinlik pilav dağıtımının ardından sona erdi. 

MEZUNLAR TARAFINDAN DEMİR ÇELİK LİSESİ MARŞI SÖYLENİRKEN, ÖĞRENCİLER TARAFINDAN DANS GÖSTERİLERİ SERGİLENDİ. ETKİNLİK PİLAV DAĞITIMININ ARDINDAN SONA ERDİ. (RIDVAN BOSTANCI/KARABÜK-İHA)

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle