Hoşgeldiniz  

Gerçeğin Peşinde Olacağız.

Okan KÜÇÜK (Yazarın tüm yazıları için tıklayınız) | 19 Ocak 2013 | Arşiv, haber, Okan Küçük, Yazar, Yorum - Haber


Bunu Paylaş

15 Yıllık Basın -Yayın hayatımızda bundan sonra dijital ortamda da karşınızda olacağız. Her zaman olduğu gibi,  gerçek haberin peşinde koşacağız. Halkın gerçekleri öğrenme hakkına duyduğumuz saygıyı her daim koruyacak ve bu haber sitemizde de gerçeklere  yer vereceğiz. Herkesle ilgili eleştirel yazılarımız, yorumlarımız, haberlerimiz olacak. Biz sadece gazetecilik yapacağız. Karabük’e ve Karabüklüye  olan sevgimiz ve inancımız hep vardı , hiç bitmeyecek.

Sadece Karabüklülerin  hizmetinde olacağız.  Hemşerilerimizle her konuda bilgi paylaşımına da açık olacağız. Bize rahatlıkla ulaşabilir ve  bizim gözümüzden kaçan, haberimiz olmayan konularda bizi uyarabilirsiniz. Bize verilecek her bilgi paylaşımı bizim garantimizde olacaktır. Biz haberleri örten /gizleyen değil açıklayan olacağız.  Sloganımızı da ona göre seçtik. Sloganımızda da olduğu gibi  ” Çok Şey Öğreneceksiniz…”

Bizi takip edin. Karabüklü hemşerilerimize sıcacık selam ve saygılarımızla…

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle