Hoşgeldiniz  

Dereli, Karabük’te değişimin yüzü…

Okan Küçük | 07 Mayıs 2018 | Genel A- A+

                        

              Karabük’te  Ak Parti’de 34 Mv. A.Adayı centilmence bir yarışın içerisinde. Biz de  20 yılı aşkındır gazetecilik yapan biri olarak, naçizane halktan aldığımız, duyduğumuz yorumları yine halka, kamuoyuna yazıyor, haber yapıyoruz.

        Sağolsun Karabük halkı da yazdıklarımıza itibar ediyorlar. Onun için vicdanımızda tartmadığımız hiç bir şeyi, inanmadığımız hiç bir şeyi bugüne kadar yazmadık, bundan sonra da yazmayacağız.

           Karabük’te herkes 34 aday adayından kimlerin 3 kişilik Karabük Milletvekili listesine gireceğini merak ediyor. Tabi ki bunu bizim bilme şansımız yok. Fakat, kamuoyunda, Karabüklülerden aldığımız kimi  vekil olarak görmek istiyorsunuz şeklinde yaptığımız bir nevi yüz yüze mini anketler de  kime sorarsanız sorun, kiminle konuşursanız konuşun, siyasetin temiz yüzü olarak görünen isimlerin başında Sayın Serdar Dereli’nin ismini duyuyoruz.

             Öteden beri nezaketiyle, kimseyi kırmamasıyla, gönül kazanmasıyla ve beyefendiliğiyle bilinen Sayın Dereli’nin siyasette olması, Karabük listesinde olması gerçekten hemen her kesim tarafından isteniyor, gördüğümüz kadarıyla.

              Hatta öyle ki bazı başka partilerdeki isimler bile Sayın Dereli  aday olursa ben Karabük için desteklerim dediğini duyabiliyorsunuz. Bu minvalde siyasette Karabük’ün değişen yüzünün en önemli isimlerinden birinin Serdar Dereli olduğunu  vatandaşın Dereli ismine ayrı bir sempatiyle baktığını görüyoruz.

Okan Küçük Yorumluyor…

Araba Üstüne Çadır Kurdular

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle