logo

Destekleme ve Yetiştirme Kurslarına Ziyaret

İlçe Milli Eğitim Müdürü  Hasan GÜMÜŞ, Öğrencilerin motivasyonlarını artırmak için  haftasonu 12.sinif öğrencilerin katıldığı Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını  ziyaret etti. Ziyaretleri esnasında idareci ve öğretmenlerlerle görüşerek süreç hakkında bilgi aldi.

Sınıflarda öğrenci ve  öğretmenleri ziyaret eden İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan  GÜMÜŞ  “Siz kıymetli öğrencilerimiz  bizim geleceğimiz adına  çok önemlisiniz ve degerlisiniz.Öncelikle hepinizi zorlu bir süreç icersinde covid 19 ile ilgili tedbirlere riayet ederek seyreltilmiş sınıflarımız da kurslara katılım sağlamanızdan ve hedefleriniz konusunda istekli olmanızdan dolayı tebrik ederim” dedi. 

GÜMÜŞ “Bizler okullarımızda hijyen, maske ,mesafe  vb. tüm önlemleri sizler için aldık. Temennimiz en kısa sürede  salgının sonlanmasi ve sizlerin sağlıklı olmasi.Hep beraber bu süreci kurallara azami riayet ederek aşacağız.” Diyerek, EBA üzerinden de dersleri  titizlikle takip etmelerini ,bol bol  kitap okumalarini,teknolojik gelişmelerin ortaya çıkaracağı meslekler ve surec hakkinda bilgi edinmelerini  söyledi.

İnternet problemi yaşayan ögrencilerimiz icinde EBA destek noktalarını oluşturduklarını  ve öğrencilerimizin kullanımına açtıklarını belirten Sayın GÜMÜŞ, bu süreçte fedakar bir şekilde öğrenci ve velilerimizin her daim yanında olan  kıymetli okul yöneticilerimize, öğretmenlerimize ve personelimize teşekkür ederek sağlıklı günler diledi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan GÜMÜŞ, Öğrencilerin motivasyonlarını artırmak için haftasonu 12.sinif öğrencilerin katıldığı Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını ziyaret etti

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ