Hoşgeldiniz  

Devletin Şefkatli Elini hissettirmeye çalışıyorlar.

Okan Küçük | 01 Nisan 2019 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

      Vali Fuat Gürel’in eşi Özlem Aras Gürel’in himayelerinde başlatılan ve Karabük Valiliğinin yürüttüğü Şefkat Eli Projesi kapsamında aile ziyaretleri devam ediyor.

      “Şefkat Eli” projesi kapsamında Karabük Merkezde iki aileyi evlerinde ziyaret eden Özlem Aras Gürel vatandaşlarımızla yakından ilgilenerek sorunlarını, talep ve isteklerini dinledi.

     Devletimizin sıcak ve şefkatli elini vatandaşlarımıza hissettirmeye devam ettiklerini ifade eden Özlem Aras Gürel, “Sosyal bir Devlet olan Devletimiz,  sosyal politikalar kapsamında  özellikle son yıllarda çok yol katetti. Devletimiz bütün kurumları  ile, devletimizin ilgisine ihtiyacı olan, engelli, yaşlı, hasta ve ihtiyaç sahibi  vatandaşlarımızın her daim yanındadır.

     Bugün olduğu gibi bundan sonra ki süreçte de vatandaşlarımızın evlerine misafir olmaya devam edeceğiz.” diye konuşan Özlem Aras Gürel, ailelerin her türlü ihtiyaçlarının giderilmesi ve yaşam standartlarının yükseltilmesi için ellerinden geleni yapmaya çalışacaklarını, İnsanı yaşat ki devlet yaşasın düsturu ile çalışıyoruz.” dedi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle