logo

Devrekani’de Yaralar Sarılıyor.

Karabük Valisi Fuat Gürel sel afetinin yaşandığı Kastamonu Devrekani’de Karabük İl Özel İdaresi ekipleri ve DSİ ekipleri tarafından yapılan çalışmaları inceledi.

Devrekani ilçesine bağlı Çörekçi Köyü Elmalı Cami, Elmalı Cami Pınarözü arasında bağlantıyı sağlayan köprü ile Pınarözü köyü girişinde yolda meydana gelen göçükte incelemelerde bulunan Vali Gürel, çalışmalar hakkında Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Muharrem Atalar ve yetkililerden bilgi aldı.

Sel afetinin yaşandığı bölgelerde gayretli ve özverili çalışmaların devam ettiğini ve sel afetinin verdiği yaraların biran önce sarılacağını ifade eden Vali Gürel gayretli çalışmaları dolayısıyla Karabük İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun ve ekibine, DSİ ekibine ve Kastamonu İl Özel İdaresi ekibine teşekkür etti.

Vali Gürel’e gerçekleştirdiği incelemelerde; Karabük İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, DSİ Bölge Müdür Yardımcısı Muharrem Atalar, Devrekani İlçe Özel İdare Müdürü Kenan Öz ve AK Parti Devrekani İlçe Başkanı Hayrettin Melezoğlu eşlik etti.

Vali Fuat Gürel sel afetinin yaşandığı Kastamonu Devrekani’de Karabük İl Özel İdaresi ekipleri ve DSİ ekipleri tarafından yapılan çalışmaları inceledi.

Etiketler: »
Share
#

SENDE YORUM YAZ