logo

Dezenfeksiyon Çalışmaları Aralıksız Devam Ediyor

Safranbolu Belediyesi  Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Kovid-19 yayılımının hızlanması ve vaka sayılarında artış olması sebebiyle  ilçe sınırları içinde bulunan parklar ile yeşil alanlarda dezenfeksiyon çalışmalarına ağırlık verdi.

Halkın ortak kullanımına açık tüm alanları temiz, sağlıklı ve bakımlı hale getirmek için çalışmalar yapan Park ve bahçeler Müdürlüğü ekipleri Korona virüsünün yayılımının şehir genelinde artış göstermeye başlaması ile birlikte ortak kullanım alanları olan parkları ve meydanları daha sık dezenfekte etmeye başladı.

Müdürlüğü’nden gelen açıklamada  ”Bizim için çok kıymetli olan çocuklarımızın daha sağlıklı ortamlarda büyümesi için gerekli olan parklarımızda her türlü çalışmayı düzenli olarak yapıyor; bakım, onarım ve peyzaj çalışmalarımız  dışında dezenfeksiyon konusunda da çok hassas davranıyoruz.” ifadelerine yer verdi.

Safranbolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Kovid-19 yayılımının hızlanması ve vaka sayılarında artış olması sebebiyle ilçe sınırları içinde bulunan parklar ile yeşil alanlarda dezenfeksiyon çalışmalarına ağırlık verdi.

Etiketler: » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ