Hoşgeldiniz  

Dizdar: “Adayım çünkü Safranbolu son 1 yıldır geriye gidiyor.”

Okan Küçük | 22 Eylül 2018 | Genel A- A+

        

          Safranbolu Kültür ve Turizm Vakfı Başkanı işadamı Şefik Dizdar yaklaşan yerel seçim öncesi Safranbolu için Belediye Başkanlığı adaylığını açıkladı.

              Son bir yıldır sık sık Safranbolu’nun kayyum Belediye Başkanı ile yönetilmesini eleştiren ve bunu dile getiren Şefik Dizdar bir süredir merak edilen soruya da cevap vermiş oldu.
           Dizdar BRTV’ye yaptığı açıklamada; “Kasabamızı daha ileriye taşımak için bu yarışın içinde olacağız. Çünkü son bir yıldır Safranbolu yerinde saymıyor geriye gidiyor. Ben de Safranbolu’yu ileriye taşımak için bu yarışın içine gireceğim” dedi.

  Bu açıklamayla birlikte Safranbolu’da Belediye Başkanlığı için ilk açıklamayı İşadamı Şefik Dizdar yapmış oldu. Bakalım Safranbolu için bundan sonra nasıl gelişmeler olacak ? Kimler adaylığını açıklayacak ?

KARABÜK’ÜN YATIRIMLARI NE OLACAK ?

KARABÜKSPOR’A NAYLON FATURALAR MI KESİLDİ ?

Oto hırsızlarının kaçış anları güvenlik kamerasında

 

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle