Hoşgeldiniz  

Durmak Yok Yola Devam…

Okan Küçük | 07 Haziran 2014 | Arşiv


facebooktwitter
Okan Küçük
okanbatitv@hotmail.com

   Ak Parti Karabük İl Başkanı Ömer Ayar’ın istifasının ardından Ak Parti Merkezi İlçe Başkanı Kemal Karadeniz’i ziyaret etmiştim.

       Ziyarette, Ak Parti İl Başkanlığının istifasının ardından  Ak Parti Merkez İlçe Başkanı olarak , istifa edip etmeyeceklerini ve Ak Parti Genel Merkezi’nden bu yönde bir görüşme yapıp yapmadıklarını sordum.

     Karadeniz;  net cevaplar verdi. Genel Merkezimizin bu yönde bir talebi yok. Bizimde istifa etmek gibi bir gündemimiz yok, dedi. NET SORDUK , NET CEVAPLAR ALDIK, YANİ.

    Kim başkan olarak gelebilir, dedik hiç bir yorum yapmadı. Peki gelen kişi sizi görevden alıp istediği birini koyabilir mi dedik. Gelecek olan il başkanı  seninle çalışmak istemiyorum diyebilir bunları şu an konuşmak , yorum yapmak doğru değil. Biz görevimizin başındayız, dedi.

***

       Bugün ; Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin ve Ak Parti Karabük Milletvekili Osman Kahveci”nin de bulunduğu Ak Parti Safranbolu  İlçe Danışma Kurulu Toplantısını takip ettik.

        Orada Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Ayfer Şahin’le karşılaştık. Uzun bir süredir görmüyorduk. Bir ara 15 günlüğüne Polonya Gezisindeydi  sosyal paylaşım sitesindeki resimlerden gördüğümüz kadarıyla. Program söylenilen saatten 1 saat kadar sonra başladı o arada orada başka kişilerle de  Sayın Şahin ile de sohbet ettik.

       Şahin; seçim sürecinde çok yoğun bir gayretle çalışmış biri. Gerçekten bizim çok kez şahit olduğumuz gibi neredeyse gecesine gündüzüne katıp,  bıkmadan /yorulmadan ve sürekli bir inançla çalıştı. Bu söylediklerimizi seçim sürecindeki yazılarımızda da yer yer yazıp paylaşmıştık.

    Sohbette, Karadeniz’e sorduğumuz gibi ona da sorduk. İstifa edecek misiniz ,  Genel Merkez’den  yönde bir talep var mı diye? Şahin; Genel Merkezleriyle bu yönde hiçbir görüşme yapmadıklarını ve kendilerininde istifa etmek gibi bir gündemleri olmadığını net olarak ifade etti.

           Özetle ; doğal olarak  kendi beyanlarını esas aldığımızda ne Kemal Karadeniz ne de Ayfer Şahin istifa etmeyecekler ve bu yönde Ak Parti Genel Merkezinin de bir talebi yok.  (Olsa  karşı duramazlar mantıken zaten değil mi ?)

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle