Hoşgeldiniz  

Dursun Kıraç, Mevlide Karabüklüleri davet etti.

| 23 Mart 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

                 Büyük Birlik Partisi (BBP) Karabük İl Başkanı Dursun Kıraç,BBP İl Başkan Yardımcıları Hikmet Kara, Latif Aykaç ve Karabük Alperen Ocaklarından Aydın Arıkboğa, Karabük FARKLI Gazete Sahibi Okan Küçük’ü ziyaret ettiler.

            Kıraç, Büyük Birlik Partisi (BBP) Lideri merhum Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 9. yılında  Yazıcıoğlu ve tüm şehitlerimizin ruhlarına ,24 Mart Cumartesi günü ikindi namazına müteakip mevlit okutacaklarını kaydederek tüm halkı davet etti.

                  BBP İl Başkanı Dursun Kıraç, Karabük FARKLI Gazete Temsilcisi Okan Küçük’e çalışmaları hakkında bilgiler vererek, kendilerine verdikleri desteklerden dolayı teşekkür etti.

            Büyük Birlik Partisi (BBP) lideri merhum Muhsin Yazıcıoğlu, vefatının 9. Yılında Ankara’da Tacettin Dergahı’nda yapılacak anma törenlerine BBP Karabük İl Teşkilatı olarak katılacaklarını kaydeden Kıraç, “ Karabük teşkilatı olarak bizlerde 24 Mart Cumartesi günü Köprübaşı Camii’nde merhum liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu ve yol arkadaşları için ikindi namazına müteakiben Mevlid-i Şerif okutacağız. Etkinliğimize tüm Karabük halkı davetlidir. Mevlid sonrası caminin bahçesinde katılımcılara yemek ikramımızda olacak” dedi.

         KIRAÇ: ” BBP VE ALPERENLER OLARAK TERÖR OPERASYONLARINDA DEVLETİMİZİN VE MEHMETÇİĞİN ARKASINDAYIZ.”

               Başkan Kıraç ayrıca, “Türkiye olarak terör unsurlarına yönelik yapılan tüm operasyonların BBP ve Alperenler olarak olarak destekçisiyiz. Afrin Operasyonu kapsamında bizde devletimizin, Mehmetçiğimizin  sonuna kadar yanındayız. Suriyenin ve Fırat’ın kuzeyinde tek terörist kalmayıncaya kadar bu mücdele devam edecektir. Mümbiç’t de toptan terör temizliği yapılıp son olarak Kandil’deki zaferimizle bu operasyonlar taçlanacaktır.”ifadelerinde bulundu.

 KIRAÇ: ” YAŞLARINI ALMIŞ BÜYÜKLERİMİZİN ELLERİNDEN SAYGI VE HÜRMETLE ÖPÜYORUZ.”

Diğer taraftan 18-24 Mart  Yaşlılara Saygı haftasını da kutluyoruz. Her bir genç geleceğin bir yaşlısıdır aynı zamanda. Yaşlarını almış büyüklerimize karşı saygı, hürmet ve nezaketi elden bırakmamalıyız. 18-24 Mart Yaşlılara Saygı haftası vesilesiyle tüm yaş almış büyüklerimizin ellerinden hürmet ve saygı ile öptüğümüzü de belirtmek isterim.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

KARABÜKSPOR 2 YILDA BU HALE NASIL GELMİŞ ?RAPORDAKİ BAZI BELGELER ORTAYA ÇIKMAYA BAŞLADI.

 

 

KAYYUM,  BAŞKAN YARDIMCISINA SORUŞTURMA  AÇTI.

Haluk Levent’ten Yenice Halkına ‘HES’e ‘Hayır’ Desteği

Karabük’te Afrika toz taşınımı…

KBÜ’de 6.Geleneksel Umre Ödüllü Bilgi Yarışması Düzenlendi

 

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle