Hoşgeldiniz  

Edebiyat Fakültesinde ‘Materyal tasarımı’ Sergisi

Okan Küçük | 24 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesi Edebiyat Fakültesinde “Pedagojik Formasyon Materyal  Tasarımı” sergisi düzenlendi. Farklı bölümlerden öğrencilerin projelerini sunduğu serginin açılışını Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Murat Ağarı gerçekleştirdi. Sergiye Karabük Üniversitesi Genel Sekreteri Lütfü Köm’ün yanı sıra çok sayıda akademik idari personel ve öğrenci katıldı.  

     Serginin açılışında konuşan Prof. Dr. Murat Ağarı öğrencilerin Pedagojik Formasyon süresi boyunca aldıkları materyal tasarımı dersi ile alanlarında yaratıcı projeler ortaya koyduklarını ve bu sergi ile Dekanlık olarak öğrencilerin çabalarına destek olduklarını söyledi. Ağarı, materyal tasarımı sergisinin Edebiyat Fakültesinde gelenekselleştiğini ekleyerek, “Fakülte olarak iki temel fonksiyonumuz var. Birincisi normal öğretim, ikincisi Pedagojik Formasyon. Bugün burada emeği geçen herkes ve biz mutlu olduk” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Ak Parti MV listesi ve tabanda söylenenler…

TSO Başkanı Mescier, Uyum Komisyonuna Seçildi

İl Başkanı Altınöz: “Herkes Kendi Partisinin Adaylarına Baksın”

Çocuklar Misak-ı Millide Gönüllerince Eğlendi

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle