logo

Eflani’de Mahalle ve Köy Muhtarları Toplantısı Yapıldı.

Karabük Valisi Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Eflani ilçemizdeki mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek muhtarların talep ve sorunlarını dinledi.

Maske ve Sosyal Mesafe kuralları çerçevesinde Eflani İMKB Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonunda gerçekleşen toplantıya;  Eflani Kaymakam Vekili Ahmet Tan, İl Jandarma Komutan Yardımcısı Tuncay Caferoğlu, İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Sözen, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Uzun, Eflani Belediye Başkanı İbrahim Ertuğrul, Yatırımcı Kurum Müdürleri, Eflani İl Genel Meclis üyeleri, ilçe protokolü ile Eflani ilçemizin mahalle ve köy muhtarları katıldı.

Yatırımcı kurum müdürleri tarafından ilçemizde ve köylerimizde yapılan, yapımı devam eden ve biten çalışmalar ile verilen hizmetler hakkında Vali Gürel ve muhtarlara bilgilerin verildiği toplantıda, kürsüye gelerek bilgilendirmelerde bulunan kurum müdürlerimiz kendi kurumlarını ilgilendiren konularda mahalle ve köy muhtarlarımız sırayla söz alarak talep ve isteklerini bildirdiler.

Muhtarlarımızın tüm taleplerinin değerlendirileceğini ve sorunların çözümü noktasında gerekenin yapılacağını belirten Vali Fuat Gürel, “Yaptığımız bütün işlerimizde sizlerin vasıtasıyla vatandaşlarımıza hizmet götürüyoruz. Son yıllardaki KÖYDES ödenekleri, İl Genel Meclisi üyelerimizin gayretleri ve Özel İdare kaynaklarıyla çok güzel başarılar elde edildi. Sizler devletle vatandaş arasındaki bağı kuran makamlarsınız. Bundan sonraki süreçte de sizlerle olan münasebetlerimizi her zaman olduğu gibi sıcak tutup sizler vasıtasıyla vatandaşlarımızın sorunlarını çözme noktasında bizler de elimizden gelen gayreti göstereceğiz.” diye konuştu.

Koronavirüs önlemleri hakkında fikir alışverişinin yapıldığı toplantıda, Mahalle ve Köy Muhtarları alınmasını istedikleri tedbirler hakkında düşüncelerini ifade ettiler.

Vali Fuat Gürel ve Karabük Milletvekili Cumhur Ünal, Eflani ilçemizdeki mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelerek muhtarların talep ve sorunlarını dinledi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ