Hoşgeldiniz  

Eğitimde Sorun ve çözümler her yönüyle ele alınıyor

Okan Küçük | 18 Kasım 2018 | Eğitim, Genel A- A+

                     Karabük Eğitim Çalıştayı  Safranbolu-Şehit Murat Akdemir Anadolu İmam Hatip Lisesi binasında yapılan açılış töreni ile 17 Kasım Cumartesi Günü başladı.  Çalıştayın açılış programına Vali Fuat GÜREL, Ak Parti Karabük Milletvekilleri  Niyazi GÜNEŞ ve Cumhur ÜNAL ile İl Protokolü beraberinde komisyonlarda görevli moderatör eğitim görevlileri, Millî Eğitim, STÖ, Medya, Veli, Öğrenci temsilcileri ile görevli öğretmen ve okul yöneticileri ile davetli öğretmen ve yöneticiler katıldı.

                Sunuculuğunu İl Millî Eğitim Şube Müdürü Erdal ÜNGÖREN’in yaptığı açılış töreninde açılış konuşması İl Millî Eğitim Müdürü Ali KÖSE tarafından yapıldı. Milletvekilleri Niyazi Güneş ve Cumhur ÜNAL’ın eğitime ve Karabük’teki eğitim çalışmalarına yönelik konuşmalarından sonra son olarak Fuat GÜREL eğitime, eğitimin önemine yönelik çalışma ve planlamalar ile çalıştaya ilişkin görüş ve önerilerini belirtir bir konuşma yaptı. Verilen aranın ardından komisyonların 1. Oturumu gerçekleştirilerek öğle yemeği ve dinlenme arasından sonra günün ikinci ve son oturumu ile birlikte 1. Gün çalışmaları son buldu.

               Komisyonlar Karabük Milli Eğitim  İl Müdürü Ali KÖSE ve Çalıştay Genel Koordinatörü Doç.Dr. Çağatay KILIÇ tarafından ziyaret edildi. Çalışmaların 2023 Eğitim Vizyonu ışığında değerlendirmelerin de yapıldığı büyük bir ciddiyet ve iştiyakla sürdürüldüğü gözlendi.

 (İl Millî Eğitim MüdürüAli KÖSE, Milletvekilleri Niyazi GÜNEŞ ve Cumhur ÜNAL ile Vali Fuat GÜREL´ in konuşmaları aşağıdadır.

Karabük İl Millî Eğitim Müdürlüğü paylaştı: 16 Kasım 2018 Cuma

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle