Hoşgeldiniz  

Eğitim Çalıştayı İstişare Toplantısı Yapıldı

Okan Küçük | 05 Kasım 2018 | Genel A- A+

          Karabük ilinde gerçekleştirilen eğitim öğretim faaliyetlerinin MEB 2023 Vizyon Belgesi ışığında, Milli Eğitim Bakanlığı  amaç ve hedefleri ile toplumun ihtiyaç ve beklentileri çerçevesinde standartları yükseltilerek Karabük ilini eğitim ile anılan bir il misyonuna yaklaştırmak amacıyla gerçekleştirilecek olan 2. eğitim çalıştayının istişare toplantı yapıldı.

         İl Millî Eğitim Müdürü Ali KÖSE başkanlığında Karabük Öğretmenevinde gerçekleştirilen toplantıya Doç. Dr. Ali Çağatay KILIÇ ve Dr. Öğretim üyesi Ramazan CANSOY  ile Yenice İlçe Millî Eğitim Müdürü İsmail ÖZDEN, Müdür Yardımcıları Nevzat AKBAŞ ve Turgut ACARLI ve Şube Müdürleri Erdal ÜNGÖREN ve Muhammet Nuri ATASEVEN katıldı. Toplantıda 17-18 Kasım 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Bir Hayat Sahnesi: Okul 2. Karabük Eğitim Çalıştayına ilişkin planlama ve organizasyon yapısı üzerinde istişarelerde bulunuldu.

Anketler

Yenice Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle