Hoşgeldiniz  

EĞİTİM DESTEĞE TEŞEKKÜR PLAKETİ

Okan Küçük | 15 Ağustos 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

               İl Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun’a kardeş okul Atatürk Ortaokulu yönetiminden ve okul aile birliğinden teşekkür plaketi verildi.

           Vali Çeber’in  talimatıyla hayata geçirilen “Kardeş Okul Projesi” kapsamında; Atatürk Ortaokulu Müdürü Gökhan Berat, Müdür Yardımcısı İrfan Koçak ile Okul Aile Birliği temsilcileri Onur Toker ve İlkay Acar tarafından Genel Sekreter Mehmet Uzun’a Özel İdare olarak eğitime verdikleri destekler adına teşekkür plaketi verildi.

Genel Sekreter Uzun, verilen teşekkür plaketinin kurum olarak kendilerini mutlu ettiğini belirterek; “ Bizlerin en büyük sermayesi genç nesillerimizdir. Hep beraber el ele verip evlatlarımızı geleceğe hazırlamaya çalışıyoruz. Burada da en büyük etken eğitim-öğretim yuvalarımız. Bizlerde Özel İdare olarak kardeş okulumuza elimizden geldiğince destek vermeye çalışıyoruz. İnşallah önümüzdeki eğitim-öğretim yılında da kendilerine gereken desteği vermek için çalışacağız. Teşekkür plaketi içinde kurumum adına hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim” diye konuştu. 

Son olarak Genel Sekreter Uzun, teşekkür plaketinin verilmesinin ardından gelen heyet ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Anketler

Üzgünüz, şu an hiç anket bulunmuyor.

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle