Hoşgeldiniz  

Elif Güneri, gümüş madalya kazandı

| 20 Haziran 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

               Bulgaristan’da düzenlenen Avrupa Kadınlar Boks Şampiyonasında Avrupa ikincisi olan milli boksör Elif Güneri ve Antrenörü Baykan Arslan, Vali Kemal Çeber’i ziyaret etti
                Bulgaristan’ın Sofya kentinde 4-13 Haziran 2018 tarihlerinde düzenlenen Avrupa Kadınlar Boks Şampiyonasında Karabük’ü ve Türkiye’yi temsi eden milli boksör Güneri şampiyonada ikinci olarak gümüş madalya kazandı. 
                 Gümüş madalya kazanan milli boksör Güneri’yi makamında kabul ederek elde ettiği başarısından dolayı tebrik eden Vali Kemal Çeber, “Ülkemizi ve ilimizi Avrupa Kadınlar Boks Şampiyonasında en iyi şekilde temsil ederek Avrupa ikinciliği kazandığın için seni, aileni ve şampiyonaya en iyi şekilde hazırlanmana yardımcı olan antrenörünü tebrik ederim. Başarılı çalışmalarının devamını dilerim” dedi. 
              Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Abdulkadir Çetin ve Antrenörü Baykan Arslan’da ziyarette yer aldı. 

Karabük’te trafik kazası

O vahşet , 7’den 70’e herkesi etkilemişti.

Adli Kontrol Şartıyla Serbest Bırakıldılar

EN SON HABERLER
KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle