Hoşgeldiniz  

Elif Köse adaylık için istifa etti

Okan Küçük | 03 Aralık 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

           Safranbolu CHP İlçe Başkanı Mimar Elif Köse, başkanlık görevinden istifa etti. CHP Safranbolu Belediye Başkan A.Adaylığı için istifa eden Köse”Safranbolu’ muzun geleceğine, gelişmesine katkıda bulunabilmek, yaşadığımız sorunlara çözüm üretebilmek adına ben de varım demeye karar verdim.
CHP Safranbolu İlçe Başkanlığı görevimden Safranbolu Belediye Başkanlığı aday adaylığı başvurusu yapacagımdan istifa ediyorum.” dedi.

           Safranbolu CHP’de  daha önce A.Adaylığını açıklayan İsmet Zühtü Saraçoğlu’ndan sonra CHP’nin 2. a.adayı da Mimar Elif Köse oldu.

            Ak Parti Safranbolu A.Adaylarının içinde 2 kadın a.adayı bulunduğu yine MHP Safranbolu Adayınında Karabük Belediye Başkan Yardımcısı Fatma Danışman olarak açıklanmasından sonra Safranbolu’da kadın adayların yarışacağı bir seçim sürecine doğru gidildiği yönünde yorumlar yapılıyor.

             Biz de a.adaylığını açıklayan Elif Köse ve tüm kadın a.adaylarına başarılar diliyoruz.

Karabük Belediye Başkanı Kim Olsun ?

Safranbolu’da Neler Oluyor ?

Okan Küçük Yorumluyor…KARDEMİR’DE  ADALET YERİNİ BULDU. KARDEMİR’E KARABÜKLÜ AİLE YAKIŞTI DOĞRUSU POSTMODERN DARBEDEN 2 OY’A …

EN SON HABERLER
© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle