logo

Elif Köse, sosyal projelere tam gaz devam ediyor.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, göreve geldiğinden beri özellikle sosyal projelerle vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor. Daha önce veren el ile alan eli buluşturan ve dar gelirli vatandaşların odun-kömür-soba gibi ihtiyaçlarını gideren projenin yanısıra, dar gelirli öğrencilerin yararlandığı kırtasiye destek kampanyalarını Hayır Çarşısı projeleriyle hayata geçiren Köse, sokak hayvanları içinde bir kap yemek – bir kap su projesini gerçekleştirmişti. Yine Covid 19 pandemisi süresince bir çok vatandaşa ücretsiz maske dağıtan Köse,Sosyal projeler noktasında örnek çalışmalara imza atan belediye çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Safranbolu Belediyesi Başkanı Elif Köse, son olarak Belediyenin yemek dağıtımı yaptığı ailelere doğal tarım ile yapılan çilek reçellerini de teslim etti. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Köse: “Safranbolu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ile Safranbolu Kültür Eğitim Merkezi (SAKEM)’in ortak çalışmalarıyla kurulan seralar da ekimi yapılan çileklerin mahsullerini aldık. SAKEM’de bu çilekler doğal ve katkısız ev reçeline dönüştü. Hazırlanan çilek reçelleri sıcak yemek dağıtımı yaptığımız ailelerimize gönderildi.Emeği geçen tüm çalışma arkadaşlarımızın ellerine sağlık.” ifadelerinde bulundu.

Safranbolu Belediye Başkanı Elif Köse, göreve geldiğinden beri özellikle sosyal projelerle vatandaşlara hizmet etmeye devam ediyor.

Etiketler: » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ