logo

Emniyette yeni rütbeler…

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü ve Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezinde görev yapan ve bir üst rütbeye terfi edenlere yeni rütbeleri düzenlenen törenle takıldı.

Karabük Polisevi Çok Amaçlı Salonda gerçekleştirilen rütbe terfi törenine Karabük Valisi Fuat Gürel, Karabük İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ ve eşi, Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürü Zekeriya Çoban, rütbe alan personeller ile aileleri katıldı.

Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan programda bir konuşma yapan İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, rütbe terfi töreninde İl Emniyet Müdürlüğü ve Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde görev yapan 13 rütbeli personelin bir üst rütbeye terfi ettiklerini ve bugün yapılan törenle yeni rütbelerinin takılacağını söyledi.

Üst rütbeye terfi eden personellere Vali Fuat Gürel, İl Emniyet Müdürü Sırrı Tuğ, POMEM Müdürü Zekeriya Çoban tarafından yeni rütbelerinin takılması ile tören sona erdi.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğünde; Bir 3.Sınıf Emniyet Müdürü 2.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine, Bir Emniyet Amiri 4.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine, İki Başkomiser Emniyet Amiri rütbesine, Altı komiser Yardımcısı Komiser rütbesine terfi etti.

Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezi Müdürlüğünde ise; Bir 3.Sınıf Emniyet Müdürü 2.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine, Bir 4.Sınıf Emniyet Müdürü 3.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine, Bir Komiser Yardımcısı Komiser rütbesine terfi etti.

Karabük İl Emniyet Müdürlüğü ve Karabük Polis Meslek Eğitim Merkezinde görev yapan ve bir üst rütbeye terfi edenlere yeni rütbeleri düzenlenen törenle takıldı.

Etiketler: » » » » » » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ