Hoşgeldiniz  

Emrah Akbulut: “Karabük vefasızlığın bedelini bir gün mutlaka sorar”

Okan Küçük | 01 Aralık 2017 | Genel, Güncel A- A+

Bunu Paylaş

         

                Uzun süredir finansal sorunlar yaşayan ve yönetim kurulunun istifası sonrası belirsizliği devam ettiği Kardemir Karabükspor’da taraftar takımlarına sahip çıkılması ve destek verilmesi için sokağa indi. 
                   

   Ellerinde meşaleler ile sloganlar eşliğinde şehrin en işlek caddesi olan Kemal Güneş’te bir araya gelen Mavi Ateş taraftarları kentin yetkililerini göreve çağırarak takıma sahip çıkılmasını istedi.

             

   STK Başkanları ve mahalle muhtarlarının katıldığı etkinlikte konuşan Mavi Ateş Taraftarlar Derneği Başkanı Emrah Akbulut, şehrin Süper Lig temsilcisi Kardemir Karabükspor’un yaşadığı kaos durumundan bir an önce kurtulmasını dileyerek, “Valimiz, belediye başkanımız, milletvekillerimiz, Karabüklü iş adamlarımız oturdukları koltuktan duyarsız kalmasınlar.

                       

    Karabük vefasızlığın bedelini bir gün mutlaka sorar. Yılardır onurla taşıdığımız Kardemir Yönetim Kuruluna, Çağrı Güleç ve Mustafa Yolbulan’a buradan diyorum ki, eskiden olduğu gibi gelin hasta yatağından Kardemir Karabükspor’umuzu kaldıralım. Bize düşen görevi biz dün nasılsa yarında öyle yapmaya hazırız. Başka Karabükspor yok. Yaşasın Karabükspor, yaşasın şehrine ihanet etmeyen Karabüklüler” dedi.
                   Taraftarlar daha sonra yaktıkları meşaleler slogan eşliğinde yürüyerek eylemi sonlandırdı.

Marzinc için Savcılar, Göreve Davet Edildi.

Refik Polat: ” Üniversitemizi ve yönetimi TÜRK BAYRAĞI’na muhalifmiş gibi göstermek isteyenler… acizler..”

Okan Küçük Yorumluyor… KARDEMİR İSTESE DE BU TOPA GİREMEZ…HİSSEDARLAR CAMİ YARDIMLARINA BİLE RET VERİYORLAR… ÇÖZÜM KARDEMİR’DE DEĞİL , AİLELER DE… SENDİKA NEDEN SESSİZ DENİLİYOR, NE YAPSIN ADAMLAR ? ÇOKLU KONSORSİYUMUN AİLELER NEZDİNDE KURULMASI ŞART. TEK REÇETE BU.30.11.2017

İsmail Altınöz’ün Dikkatine…

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle