logo

Emrah Bütün’den Veda Mesajı

Karabük’ün Eskipazar İlçesi Kaymakamı Emrah Bütün, 2 senedir yürüttüğü Eskipazar Kaymakamlığı görevinden ayrılması sebebiyle bir veda mesajı yayımladı.

Resmi Gazete’de yayımlanan Kaymakamlar Kararnamesi ile Kastamonu Hanönü Kaymakamlığına atanan Eskipazar’ın sevilen Kaymakamı Emrah Bütün bir mesaj yayımlayarak Eskipazar’a veda etti. Kaymakam Bütün duygu dolu veda mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Teşekkürler Eskipazar

20 Ağustos 2021 tarihli Cumhurbaşkanlığı kararnamesi ile Eskipazar Kaymakamlığından, Kastamonu ili Hanönü ilçemize Kaymakam olarak atanmış bulunuyorum.

Değerli Hemşehrilerimiz Yaklaşık 2 yıla yakın bir süredir Karabük’ün bu güzel ilçesine hizmet etme lütfuna kavuştum. Eskipazar, benim için her zaman özel bir şehir olmuştur ve olmaya da devam edecektir.

Eskipazar’a bir şeyler verebildi isem, biraz olsun katkı sunabildi isem, bu güzel ilçenin gök kubbesinde hoş bir sada bırakabildi isem ne mutlu bana.

Bunları yapmaya gayret ederken her bir mesai arkadaşım uyum içerisinde çalıştı ve bana yardımcı oldu. Bu sebeple her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.

Malumu aliniz bulunduğumuz konumun kültürü bizlere, devletimizin uygun gördüğü her yerde görev yapma bilincine sahip olmamızı gerektirmektedir. Eskipazar Kaymakamı olarak büyük bir heyecan ve onurla görev yaptığım süre içerisinde gerek İlçemize gerekse İlçemiz sakinlerine hizmet etme gayretinde olmaktan son derece mutluyum ve bu şeref içerisinde buradan ayrılacağım.

Hizmet etmekten büyük onur duyduğum Eskipazar’dan ayrılırken, Sayın Valime, vali yardımcılarıma, diğer ilçe Kaymakamlarımıza,

İlimizin değerli milletvekillerine,Eskipazar Belediye Başkanımıza,İl Genel Meclis Üyelerimize, tüm Kamu Kurum ve Kuruluşlarımızın yetkililerine, Sivil Toplum Kuruluşlarının yönetici ve üyelerine, muhtarlarımıza, özel sektör temsilcilerine, Yerel-Ulusal Yazılı ve Görsel Basınımızın değerli mensuplarına ve Saygıdeğer Eskipazarlı hemşehrilerime en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum.

Özellikle, fevkalade uyum içerisinde çalıştığımız değerli çalışma arkadaşlarıma arzı veda ediyor, Allaha ısmarladık diyor, hepinizden helallik diliyorum.

Hakkınızı helal ediniz. “

Karabük’ün Eskipazar İlçesi Kaymakamı Emrah Bütün, 2 senedir yürüttüğü Eskipazar Kaymakamlığı görevinden ayrılması sebebiyle bir veda mesajı yayımladı.

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ