Hoşgeldiniz  

Erkan Doğan: “En hızlı hizmet için çalışıyoruz.”

| 13 Ocak 2017 | Genel, Güncel, Sağlık A- A+

Bunu Paylaş

KBÜ Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hastane Yöneticisi Yrd.Doç.Dr. Erkan Doğan,Hastanede kurulan MHRS (Merkezi Hekim Randevu Sistemi) Masası hakkında basına  yaptığı bilgilendirme de “ Hastaların muayene olabilmelerini kolaylaştırmak adına,interneti ve telefonu rahat kullanamayan,182 MHRS sisteminden randevu almakta zorlanan  kişilere kolaylık olması için,hastanemiz giriş poliklinik katına MHRS MASASI oluşturduk.

   

Hastalarımız sadece kimlik numaraları ile bu masaya başvurdukları takdirde hangi doktora randevu almak istiyorlarsa görevli arkadaşlar randevularını oluşturuyorlar, hastalarımız ise randevu saatlerinden 10 dakika önce gelip muayenelerini rahatlıkla olabilecekler.Özellikle doktora muayene olduktan sonra kontrole gelecek hastalarımız hastaneden çıkmadan MHRS MASASINDAN  kontrol tarihine randevularını alacak ve randevu almak bir sorun oluşturmaktan çıkacaktır.

            Aynı şekilde yan dal muayenesi,spesifik muayeneler, hematoloji,gastroenteroloji,onkoloji gibi bir uzman hekim tarafından sevk edilmesi gereken polİkliniklerimize de randevu alma kolaylığı sağlamaktayız diyen Yrd.Doç.Dr. Erkan Doğan “Karabükte verilen  sağlık çalışmalarına yeni bir bakış açısı kazandırmak,yeni bir hizmet anlayışı için çalışmaya devam ediyoruz.Ekip olarak çok sağlam bir ekibimiz var ve Karabük halkına her zaman en kaliteli, en hızlı sağlık hizmet verebilmek için çalışmalarımız devam edecektir” dedi.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle