Hoşgeldiniz  

“Erken Seçim de Genel Merkez Aday Ol Dese Bile Olmam.”

Okan Küçük | 07 Ağustos 2014 | Genel, Güncel A- A+

 Vergili: Erken seçim olursa Genel  Merkez Aday ol dese bile aday olmam.”

             Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili; bugün  bir basın toplantısı düzenleyerek  başlattığı çalışmalarla ilgili bilgiler verdi. Açıklamalar sonrası basının sorularını cevaplayan Vergili,  Milletvekilliği genel seçimlerinde aday olacak mısınız  şeklindeki bir soruya cevap verirken şunları söyledi.

         Vergili:  “Bir erken milletvekilliği seçimi gündeme gelirse ben kesinlikle aday olmam. Hatta  Genel Merkez talimat bile verse  hiç bir yere talip olmam. Başladığım işlerin   yüzde 50 veya 60’ının en azından bitmesi lazım. Eksikleri tamamlamadan aday olmam Gider Genel Merkeze bunu izah ederim.  Biz Karabük için çalışıyoruz. % 52  oy aldım diye gidip aday olmam . Ben geçimimi siyasette sağlamıyorum ki. Yani erken  seçim olursa aday olmamdan  daha büyük  büyük bir yanlışlık olamaz.  Seçimler zamanında yapılırsa genel merkezimizin vereceği talimatı değerlendireceğim. dedi.

     Daha önce Mehmet Ali Şahin aday  olmazsa ben de olmam şeklinde açıklaması sorulan Vergili: Şahin aday olmazsa  ben aday olmam diye bir şey yok. O görevini tamamlamışsa biz   kendi yolumuza devam ederiz. Ama bunu o zaman ve günü geldiğinde değerlendiririz. şeklinde konuştu.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle