Hoşgeldiniz  

Eski Başkan Ömer Ayar Belediye Başkan Aday Adaylığı Başvurusu Yaptı

Okan Küçük | 13 Kasım 2018 | Genel A- A+

     

          Ak Parti eski il başkanlarından Ömer Ayar 2019 yılında yapılacak yerel seçimler de  Ak Parti’den  Karabük Belediye Başkan aday adayı olduğunu açıklayarak resmi başvusunu yaptı.Kalabalık bir toplulukla AK Parti Karabük İl Başkanlığı binasına gelen eski İl Başkanları Ömer Ayar başvuru belgesini  AK Parti Karabük İl Başkanı Av. İsmail Altınöz’e teslim etti. 

   Ömer ayar yaptığı açıklamada;

Ayar : “Toplumun önünde başımız dik alnımız açık gezebilmenin onur ve gururunu yaşıyoruz” 

      Başvuru öncesi konuşan eski İl Başkanı Ömer Ayar, 2002 tarihinden 2018 tarihine kadar Türkiye’de gerçekleşen değişiklikleri hep beraber yaşadıklarını, hem hizmet anlamında hem insani hak ve özgürlükler kapsamında çok ciddi mesafeler kat ettiklerini belirterek, “Bu süreç içerisinde bizlerde sorumluluk sahibi insanlar olarak payımıza düşen görevi hep ifa etmenin gayretinde olduk. Uzunca bir süre teşkilatlarda il yöneticiliği, il başkanlığı yardımcılığı ve il başkanlığı gibi görevlerde bulunmamıza rağmen siyaset halkın gözü önünde yapılan bir icraat olması sebebiyle her şeyi ile halk tarafından irdelenen, incelenen bir süreçtir.

     14 yıllık siyasi hayatımda halen toplumun önünde başımız dik alnımız açık gezebilmenin onur ve gururunu yaşıyoruz. Türkiye’de bir AK Parti iktidarı var ise hem genel hem yerelinden bütün Karabük faydalanabilsin. Bu dilek ve temenni ile AK Partinin bu hizmetlerinden Karabük’ün faydalanması ve faydalanmasından vesile olmak, Karabük’e hizmet getirebilmek, insanımıza Karabük’ün daha iyi yaşanabilir bir kent olmasını adına Belediye Başkanlığı aday adaylığımı koyuyorum” dedi. 

 

Ömer Ayar paylaştı: 12 Kasım 2018 Pazartesi

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle