Hoşgeldiniz  

Eskipazar Belediye Başkanı Yarkan’dan Tekstil Atölyesine Ziyaret

Okan Küçük | 12 Kasım 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan, Mermer Mahallesinde faaliyete başlayan Hayat Giyim Tekstil atölyesini ziyaret etti.
Başkan Yarkan, İlçede daha önce açılıp kapanan Sunlıght tekstil olarak bilinen ve Hayat Giyim Tekstil fabrikası tarafından yeniden faaliyete geçirilen tekstil atölyesini ziyaret ederek çalışan işçiler ve iş yeri sahibiyle sohbet ederek yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler aldı.

Başkan Yarkan, ziyaret esnasında çalışan personelle sohbet ederken personele işinize sahip çıkın diyerek, sözümüze ve samimiyetimize inanarak ilçemize yatırım yapan Serhat Bey’e karşı siz çalışanlara iki kat daha görev düşüyor. Buda demek oluyor ki her zamankinden biraz daha fazla çalışmanız ve işinize sahip çıkmanız gerekiyor dedi.
İş yeri sahibi Serhat Özdemir’de tekstil atölyesinde şuanda 80’e yakın personel çalıştığını ve kısa bir süre içerisinde personel sayısını iki katına kadar çıkaracaklarını ifade etti.

Zeynep Küçük ve Alperen Çetinkaya etkinliği sundu.

VERGİLİ’DEN MARZİNC TOPLANTISI…

Karabük’te kolonya içen şahıs bankta ölü bulundu.

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle