Hoşgeldiniz  

Eskipazar Belediyesi Ramazan İçin Hazırlıklarını Tamamladı

Okan Küçük | 15 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Eskipazar Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan coşkusunu yaşatmak için hazırlıklarını tamamladı.

         Eskipazar Belediyesi’nin kültür-sanat faaliyetleri kapsamında geleneksel hale getirdiği Ramazan Geceleri etkinlikleri bu yılda dolu dolu yaşanacak.

         Birlik, beraberlik, yardımlaşma ve paylaşmanın simgesi olan 11 Ayın Sultanı Ramazan Ayı, Eskipazar Belediyesi tarafından hazırlanan Ramazan programları ile daha da anlamlı ve eğlenceli bir atmosferde yaşanıyor.

         Birbirinden güzel etkinliklerle 7’den 70’e her kesimden insanın beğenisini toplayan Ramazan eğlenceleri her yıl olduğu gibi bu yılda Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Park’ta düzenlenecek. Ramazan ayı boyunca Cuma ve Cumartesi Akşamları düzenlenecek olan programın ilki (18 Mayıs Cuma) akşamı yapılacak.  Aileleriyle Ramazan gecelerinin tadını çıkarmak için gelen çocuklar ise doyasıya eğlenecek, Macun pamuk şeker ise herkese Ramazan nostaljisi yaşatacak.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Safranbolu Çiçek Açtı

Filistinli Şehitler İçin Gıyabi Cenaze Namazı

Ramazan Çadırı Kent Meydanında Kuruldu

Ortaokulda “Küçük Eller Koca Yürekler” Resim Sergisi Açıldı

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle