Hoşgeldiniz  

Eskipazar Belediyesi tarafından organize edilen kültür gezileri başladı

Okan Küçük | 14 Ağustos 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

                   Mustafa Yarkan’ın başlatmış olduğu Kültür Gezileri etkinlikleri kapsamında Bartın Amasra gezileri devam ediyor.
                Eskipazar Belediyesine  başvurarak programlı bir şekilde haftalık periyotlar halinde Kültür Turları etkinliği kapsamında Amasra’ya geziye götürülen vatandaşlara, doyasıya bir gün yaşatılıyor.
 Eskipazar Belediyesi tarafından organize edilen kültür gezileri ile vatandaşlarımız Amasra’da bulunan tarihi, kültürel ve sosyal alanları ziyaret ederek başka şehirlerin ve coğrafyaların kültürü ile kaynaşma imkânı buluyor. 
Eskipazar’da bir ilki başlatmış olmanın mutluluğunu yaşadığını dile getiren Belediye Başkanı Mustafa Yarkan, “Vatandaşlar için Türkiye’nin farklı yerlerini görmeleri amacıyla kültür gezilerine Bartın’ın Amasra ilçesiyle başladık. Bu tür gezileri belediyemizin imkanları dahilinde Çanakkale ve Konya turları ile devam ettireceğiz. Halkın mutluluğu bizim de mutluluğumuz. Kültür Gezilerine katılan vatandaşlarımıza keyifli geziler diliyorum” dedi.
Geziye katılan vatandaşların geziden oldukça memnun kaldıklarını ifade ederek Belediye Başkanı Mustafa Yarkan’a teşekkürlerini ilettiler.

EN SON HABERLER
© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle