Hoşgeldiniz  

Eskipazar Sanayi Bölgesi 2018 Yatırım Listesinde

Okan Küçük | 28 Aralık 2017 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Emin Demir, Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan’ı makamında ziyaret etti.
Karşılıklı görüş alışverişinin yapıldığı ziyarette bundan sonraki süreçte süreci hızlandırma konusunda bir araya gelip sürekli görüş alışverişinde bulunulacağı belirtilirken, Organize Sanayi Bölgesi Müdürü Emin Demir, Eskipazar Metal ve Metal Ürünleri İhtisas Organize Sanayi Bölgesinin 2018 yatırım planı listesine alındığını ve bundan sonraki süreçte hedefin bütçe  ayrılıp istimlak ve kamulaştırma sürecine başlamak olduğunu ifade etti.
Başkan Yarkan’da bundan sonraki süreçleri ve istimlak sürecini Eskipazar Belediyesi olarak takip edeceğiz ve inşallah yatırım aşamasına hep birlikte getireceğiz dedi.

 

Safranbolu’da Renkli Oyunlar Projesi Hayata Geçiyor

Okan Küçük Yorumluyor…BİRLEŞİK METAL İŞ SENDİKASI, KENT MEYDANINDA ÇADIR MI KURACAK ? ALİ KÖSE, SIRADAN DEĞİL FARKLI ÇALIŞMALARLA İÇ İÇE SÜREKLİ. KARDEMİR’DE ÖNCELİKLİ ALIMI %30’ ÇEKİLDİ. FATİH HOCA’NIN BULUŞU GÜME Mİ GİDİYOR ? 27.12.2017

FERUDUN TANKUT, İDDİALARI CEVAPLADI.

GÜLEÇ AİLESİ’NDEN BASIN AÇIKLAMASI.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle