logo

Eskipazar’da Covid – 19 Denetimi Yapıldı.

İçişleri Bakanlığının 81 İl Valiliğine gönderdiği Koronavirüs denetimleri genelgesi kapsamında tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde de  “Sağlık İçin Hepimiz İçin” denetimi yapıldı.

İlçe Kaymakamı Emrah BÜTÜN, Belediye Başkanı Hüseyin DÖNMEZ, Jandarma Komutanı J. Yzb. Aydın AYDIN, Emniyet Amiri V. Kom. Yrd. Oğuzhan GÜLER, Özel İdare Müdürü Bülent CEYLAN ve Tarım Müdürlüğü personeli Ziraat Mühendisi Sayın İdris ÜSTÜN’ den oluşan heyet kapsamlı bir Covid – 19 denetimi gerçekleştirdi.

İlçemizde perşembe günleri kurulan kapalı pazar yerindeki pazar esnafı ve vatandaşlar,  kafeterya, kıraathane, berber, lokanta, market gibi işyerlerinde denetim yapan heyet, taksi duraklarında da incelemelerde bulundu. Ayrıca şehir içi dolmuşlarda da denetim yapıldı.

Kaymakam BÜTÜN ve beraberindeki heyet, esnaf ve vatandaşlara koronavirüs salgını kapsamında alınması gereken önlem ve uyulması gereken kurallar ilgili bilgilendirme yaptı.

Maske, sosyal mesafe ve hijyen konularında da uyarılarda bulunuldu.

İçişleri Bakanlığının 81 İl Valiliğine gönderdiği Koronavirüs denetimleri genelgesi kapsamında tüm yurtta olduğu gibi İlçemizde de “Sağlık İçin Hepimiz İçin” denetimi yapıldı.

Etiketler: » » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ