logo

Eskipazar’da Denetimler Devam Ediyor.


Kaymakam Emrah BÜTÜN başkanlığında ilçede kurulan denetim ekibi, İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan coronavirüs tedbirleri kapsamındaki Kontrolü Sosyal Hayat çerçevesinde denetimler gerçekleştirdi.

Kaymakam BÜTÜN, “Sağlık İçin Hepimiz İçin” mottosu ile İlçemizde faaliyet gösteren iş yerlerini ve her perşembe günü kurulan ilçe pazarındaki pazar esnafını denetledi. Kaymakam Emrah BÜTÜN  esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek özellikle temizlik, maske ve sosyal mesafe konusunda en üst seviyede duyarlı olunması gerektiğini ifade etti. Denetimlerin hız kesmeden devam edeceğini belirten BÜTÜN, yaşamın tüm alanlarını kapsayacak şekilde sosyal hayat denetiminde temel prensipler olan, vatandaşların toplum sağlığını ilgilendiren ve hayati önemi olan ve bilhassa sosyal mesafe ve maske kullanma konusunda vatandaşların kurallara riayet etmeleri konusunda hassasiyet gösterilmesini istedi.

Emrah BÜTÜN başkanlığında ilçemizde kurulan denetim ekibi, İçişleri Bakanlığı tarafından Türkiye genelinde başlatılan coronavirüs tedbirleri kapsamındaki Kontrolü Sosyal Hayat çerçevesinde denetimler gerçekleştirdi.

Etiketler: » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ