Hoşgeldiniz  

Eskipazar’da Doğalgaz Çalışmalarına Başlandı

Okan Küçük | 01 Haziran 2018 | Genel A- A+

Eskipazar’ın özlemini çektiği ve gelmesini büyük bir heyecanla beklediği doğalgaz çalışmaları başladı.

     Eskipazar Belediye Başkanı Mustafa Yarkan’ın da göreve geldiği günden bugüne yakından takip ettiği konulardan birisi olan doğalgaz dağıtımı, Kargaz firması tarafından yapılan protokol kapsamında,  ilk kazma vurularak Yeni Mahalle’den başladı.

     Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Yarkan, firma yetkililerinden çalışmalarla ilgili bilgiler aldı. Başkan Yarkan, “Bismillah denilerek, doğalgaz için ilk kazma vuruldu. Bir sözümüzü daha gerçekleştirmiş olmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. İlçemiz halkına verdiğimiz hiçbir söz havada kalmıyor. Projelerimizi hayata geçirene kadar takipçisi oluyoruz. Yüklenici firmanın bizlere verdiği bilgilere göre bu yılın sonuna kadar planlanan ve alt yapısı hazırlanan yerlere doğalgaz verilecek.” dedi.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Yaşlı Adam Evinde Ölü Bulundu

Hayvan Sağlığı Eğitim Ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

Mescier, “Karabük’ten 3 Firmanın Bulunması Gururlandırdı”

Vali Çeber’den Marzinc’e İnceleme Ziyareti

Etiketler:

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle