Hoşgeldiniz  

Fetih Kupası İçin Hazırlıklar Başladı

Okan Küçük | 28 Şubat 2018 | Genel A- A+

Karabük Üniversitesi Geleneksel Sporlar Kulübü, İstanbul Okçular Vakfının organize ettiği ve bu yıl 6.’sı düzenlenecek Fetih Kupası için talimlere başladı.

Karabük Üniversitesi Geleneksel Sporlar Kulübü talimhanesinde Güz dönemi sonunda yapılan yarışma ile belirlenen sporcular Ay – Yıldızlı Stadyum’da açık alanda talimlere başladı. Sporcular, Nisan ayında yapılacak 6. Fetih Kupası Geleneksel Türk Okçuluğu bölge elemelerine katılacak. Bu yıl 70 metreden yapılacak hedef atışları için stadyumda yapılan talimlerle hazırlıklar devam ediyor. Ayrıca üniversite takımı tarafından limitli ve limitsiz kategoride menzil koşusu müsabakalarında yarışmak için başvuru yapıldı. Yarışmada kullanılacak malzemelerle ilgili yapılan değişiklikle, kullanılacak olan adi gezli oklar öğrenciler tarafından hazırlanmaya devam ediyor.

Fetih Kupası İçin Hazırlıklar Başladı için 1 yorum

  1. Muhittin dedi ki:

    Dışarı Fab da katılabilirmiyim 1982 1984 yolları arasında Balıkesir okçuluk külünü üyesi ve okçularındanım

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle