Hoşgeldiniz  

FETÖ Soruşturması kapsamında görevden alındı.

Okan Küçük | 06 Kasım 2016 | Genel, Güncel, haber A- A+

kalayci1

İç İşleri Bakanlığı’nca FETÖ soruşturması kapsamında görevden uzaklaştırılan 20 Mülki Amir’den birisinin Karabük Vali Yardımcısı Yunus Kalaycı olduğu belirtildi.

unalgif

c1Karabük Vali Yardımcısı Yunus Kalaycı , İçişleri Bakanlığının 2014/1032 karar sayısı ile Resmi Gazetede Yayımlanan Kaymakamlar ve Vali Yardımcıları Atama Kararnamesi ile Samsun Havza Kaymakamlığından 2014 eylül ayında  ilimize Vali Yardımcısı olarak atanmıştı.

 

1977 yılında Zonguldak-Devrek’te doğdu. İlk ve orta öğrenimini Zonguldak’ta, liseyi Trabzon Yomra Fen Lisesinde tamamladı. Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun olan Vali Yardımcısı Yunus Kalaycı daha önce Kars-Selim Kaymakamlığı, Van-Başkale Kaymakamlığı ve Samsun Havza Kaymakamlığı görevlerinde bulunmuştu.

Öte yandan Diğer Vali Yardımcılarından Samet Ercoşkun’da FETÖ soruşturması kapsamında daha önce görevden alınmıştı.

İç İşleri Bakanlığında henüz resmi bir liste yayınlanmazken görevden alınan 20 kişilik listenin şu şekilde olduğu iddia ediliyor.

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle