Hoşgeldiniz  

Fotoğraf Yarışması Başvuruları Devam Ediyor

Okan Küçük | 31 Temmuz 2019 | Genel A- A+

     

        Safranbolu’da her yıl “Kültürel Miras ve Korumacılık” ana temasıyla düzenlenen Uluslararası Altın Safran Belgesel Film Festivali kapsamında düzenlenecek “Uluslararası Fotoğraf Yarışması”nda başvurular devam ediyor.

       Safranbolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Kültürel Miras ve Korumacılık teması altında yürütülen, bu yıl 20. sinin çok daha geniş içerikli ve katılımın yoğun olacağı Festivalimiz kapsamında düzenlediğimiz Uluslararası Altın Safran Fotoğraf Yarışmasında kayıtlarımız devam etmektedir. Katılımın yoğun olmasından dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu festivalimizin her geçen yıl çok daha geniş kitlelere ulaştığı anlamında gelmektedir. Yarışmamıza katılmak isteyen Fotoğraf Sanatçılarımız başvurularını www.altinsafran.gov.tr adresinden online olarak yapabilirler.” denildi.

Yarışmada son başvuru tarihi ise, 12 Eylül olarak açıklandı.

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle