Hoşgeldiniz  

Geleneksel Ramazan Akşamları Eğlencesi, Murat Belet’in Konseriyle Başladı

Okan Küçük | 17 Mayıs 2018 | Genel A- A+

Bunu Paylaş

Safranbolu Belediyesi tarafından her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen ve geleneksel hale getirilen ramazan akşamları etkinlikleri Türk Tasavvuf Müziği sanatçısı Murat Belet’in konseri ile başladı. 

          Misak-ı Milli Demokrasi Meydanında başlayan etkinlikler kapsamında çocuklar için Karagöz-Hacivat gölge oyunu ile başlayan program, Türk Tasavvuf Müziği sanatçısı Murat Belet’in tasavvuf müziğinden söylediği eserlerle devam etti. 

          Programı vatandaşlarla birlikte izleyen Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, programın sonunda yaptığı konuşmada, ”Değerli hemşerilerim, Başbakanımızın da söylediği gibi, ramazana üzüntü ile girdiğimiz bu günlerde bizlere seslendirdiği ilahilerle güzel bir gece yaşatan sanatçımıza, meydanı doldurarak ilk akşamda bizlerle beraber olduğunuz için sizlere teşekkür ediyorum. Tüm hemşerilerimizin ramazanını kutluyor, Allah nice ramazanlara ve bayramlara sağlık,huzur, sağlık ve barış içerisinde ulaşmayı nasip etsin” dedi. 

          Ürkmezer konuşmanın ardından sanatçı Murat Belet’e çeşitli hediyeler takdim etti.

Not: Rakamlar her zaman gerçeği yansıtmaz.  Örnek aşağıda…

*

Bu haber 999.999 kere veya  9.618 kere görüntülendi

Ürkmezer, Minik Öğrencilerin Sergisine Katıldı

Yenice’de TÜBİTAK 4007 Bilim Şenliği Açıldı

Kanyon Park Projesi Kapsamında Çalışmalar Başladı

Mekatronik Mühendisliği, Bitirme Projeleri İle Sektöre Hazır Olduğunu Gösterdi

 

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle