Hoşgeldiniz  

Dursun: “Rektörü biliyorsunuz , bu işin farklı konumları var”

Okan Küçük | 25 Ağustos 2014 | Genel A- A+

  –  Rektör, Yüksek Okul sözü verdi, somut hiç bir şey alamıyoruz.

 – Net demek , yer demek, gelsinler istedikleri yeri veririz.

– Bunlar bahane olmamalı, kimse bunlara tenezzül etmemeli.

– Rektörü biliyorsunuz bu işin farklı konumları var.

 

          MHP Ovacık Belediye Başkanı Mustafa Dursun;   geçtiğimiz hafta yerel basın mensuplarıyla bir araya gelerek çarpıcı açıklamalar da bulundu.

 

        Dursun; açıklamalarının bir bölümünde Ovacık’a Yüksek Okul sözü veren KBÜ Rektörü Burhanettin Uysal’a da oldukça sert eleştiriler de bulundu.

 

         Dursun: ” Rektör, Ovacık’a Yüksek Okul sözü verdi. Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin Bey’de oradaydı.  Şahin’de  ben de  Rektör’ün verdiği söze imza atıyorum, dedi. O günden bugüne bekliyoruz. Yüksek Okul konusunda  somut hiç bir şey  alamıyoruz.  Ovacık’ta yer çok. Rektör , bizden ne istiyor yer mi istiyor  ?Gelsinler istedikleri yeri verelim.  Net demek , yer demek. İstedikleri yerin tahsisini yaparız. Bunlar bahane olmamalı, kimse bunlara tenezzül etmemeli. Rektörü de biliyorsunuz, bu işlerin farklı konumları var. Sanırım anlıyorsunuz.” dedi.

yuvakurgif

 

Etiketler:

EN SON HABERLER

KARABÜK AJANS 78 internet haber sitesi ‘Basın Meslek İlkeleri’ne uymaya söz vermiştir. karabukajans78.com İhlas Haber Ajansı (İHA) resmi abonesidir.Karabük Ajans 78 Haber Sitesi. Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle