Hoşgeldiniz  

Genç Müsiad Üyeleri Ürkmezer’i Ziyaret Etti

Okan Küçük | 12 Ekim 2018 | Genel A- A+

              Genç Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (Genç MÜSİAD) Karabük Şubesi Başkanı Bekir Uluçay ve yönetim kurulu üyeleri Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer’i makamında ziyaret ederek çalışmaları hakkında bilgi verdi. 
           Uluçay, kendilerine vakit ayıran ve dünya mirası, bölgenin göz bebeği olan Safranbolu’da gerçekleştirdiği çalışmalardan dolayı Ürkmezer’e teşekkür ederek, Genç MÜSİAD çalışmaları hakkında bilgiler verdi.

       Ziyaretten mutluluk duyduğunu ifade eden Safranbolu Kaymakamı ve Belediye Başkanı Dr. Fatih Ürkmezer, geleceğin işadamlarını ve onları hayata hazırlamak, sahip olduğu değerleri ve tecrübelerini gençlerle paylaşmak amacıyla kurulan MÜSİAD’ın, milli ve manevi değerleri ışığında, evrensel gelişmeleri de dikkate alarak, Türk gençliğinin donanım ve kalitesini yükseltmek için de çalışmalar yaptığını bildiklerini söyledi. Ürkmezer, Genç MÜSİAD’ın çalışmalarında başarılar dilerken, ziyaretten dolayı teşekkür etti. 
Ziyaretin sonunda Genç MÜSİAD Başkanı Uluçay, Ürkmezer’e bir tablo takdim etti. 

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle