Hoşgeldiniz  

Genç MÜSİAD’lar Vali Çeber’i Ziyaret etti

Okan Küçük | 20 Eylül 2018 | Genel A- A+

          Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) bünyesindeki Genç MÜSİAD Karabük Şube Başkanı Bekir Uluçay beraberinde yönetim kurulu üyeleri Av. Mustafa Köşker, Ebru Uğurlu, Gürkan Sönmez, Ahmet Özçelik, Hasbi Ünal, Rasim Saray, Av. Emre Yunus Akın, Kamil Öztürk, Eren Keskin ve Çelen Uygar ile birlikte Vali Kemal Çeber’i ziyaret etti.

         Sohbet şeklinde gerçekleşen ziyarette Karabük Genç MÜSİAD Başkanı Bekir Uluçay bugüne kadar yapılan çalışmalar ve bundan sonra yapacakları çalışmalar hakkında Vali Çeber’e bilgiler verdi.

      Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Kemal Çeber, nazik ziyaretleri için Karabük Genç MÜSİAD Başkanı Bekir Uluçay ve yönetim kurulu üyelerine teşekkür etti.

Anketler

Karabük ve Safranbolu Belediye Başkanı Kim Olsun ? ( Aynı IP adresi üzerinden bir kez oy kullanabilirsiniz.Tek seferlik oy verirken kutucuklardan 3 adayı seçebilirsiniz)

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

EN SON HABERLER

© 2017 karabük haber, karabük haberleri, karabukajans78/ Karabük Farklı Gazete,karabük güncel haber,karabük haberler, Tüm Hakları Saklıdır ~ İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle